KONST / Litografier / Färglitografi 13862007
nr 1386 2007
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Bilskrot. Signerad, numrerad 302/360, daterad -84. Motivet: 27x38, yttermått inklusive ram: 41x52 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:15:05
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
22 mar
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg